
Ударний дриль Titan PDU106RE
- Готово до відправки
- Код: YG_02202011838
1 420 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний дриль TITAN PDU106RE – призначений для свердління отворів різного діаметру в дереві, металі, цегли, бетоні та іншому типі матеріалу. Ця модель використовується при виконанні ремонтно-будівельних, монтажних та демонтажних робіт з високим ступенем навантаження. Представлений пристрій обладнано двигуном потужністю 650 Вт, що працює від мережі електроживлення, напругою 220 В. Воно надійно захищене від попадання будівельного пилу та вологи, що продовжує його термін служби. Мотор не перегрівається при тривалому використанні, тому що ефективно відводиться тепло через відведення повітря.
5 причин купити дриль ударний TITAN&PDU106RE:
- Для більш точного свердління ненаскрізних отворів передбачений обмежувач глибини.
- Подвійна ізоляція.
- Широкий спектр використання.
- Довгий термін експлуатації.
Комплект поставки:
- Ударний дриль TITAN PDU106RE;
- Додаткова рукоятка;
- Інструкція;
- Гарантійний талон;
- Упаковальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вага з батарейками | 0.1 кг |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
- Ціна: 1 420 ₴






