
Сумка для інструментів Ryobi RTB02 (5132004356)
- В наявності
- Код: YG_5132004356
1 532 ₴
1 503 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сумка для інструмента Ryobi RTB02
Особливості:
-
Сумка для зберігання і транспортування інструмента і оснастки
-
Простий нейлон і висихані лямки дають можливість витримати вагу до 25 кілограмів і забезпечити тривалим терміном служби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 204 мм |
| Габарити | 204x272x560 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Сумка;- картонна коробка;- гарантійний талон |
| Призначення | для електроінструменту для садового інвентарю |
| Особливості | великі |
| Підходить для | для перфоратора для шурупокрута для КШМ (болгарки) для шпателей для бензопили |
| Країна походження | Японія |
| Тип товару | сумка для інструментів |
| Ширина, мм | 272 мм |
- Ціна: 1 503 ₴

