
Ударний дриль TITAN PDU108RE
- Немає в наявності
- Код: YG_02202011834
1 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний дриль TITAN PDU108RE – призначений для побутового використання у сфері ремонту, будівництва, монтажу та демонтажу конструкцій. Вона має досить широкий спектр можливостей. Ця модель відрізняється ергономікою, надійністю і тривалим терміном експлуатації. Особливості ударного дриля TITAN PDU108RE: Високопродуктивний двигун. 220 Ст. Він захищений від попадання будівельного пилу та вологи, завдяки чому прослужить довгі роки.
5 причин купити ударний дриль TITAN PDU108RE:
- Ергономічний дизайн сприяє комфортній роботі. процес.
- Форма рукоятки не дає агрегату ковзати в руці при тривалому використанні.
- Корпус редуктора виконаний з міцного металу.
- Довговічний двигун.
Комплект постачання:
- Додаткова рукоятка;
- Запасні щітки;
- Інструкція;
- Гарантійний талон;
- Пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальна дальність вимірювання | 0.05 м |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Тип батарейки | ААА |
- Ціна: 1 550 ₴






