
Болгарка середня Rebir LSM180/1800
- Немає в наявності
- Код: YG_090113430
4 560 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка середня Rebir LSM180/1800
Побудована модель ручної кутової ліфмаші LSM-180/1800 Завдяки цьому можна зачищати металеві, цементні, гранітні та мармурові поверхні, зварені шви та металоконструкції, а також різати та зачищувати металоконструкцію від коррозії. Машина оснащена потужним двигуном, блокуючи шпинделя для швидкої і зручної зміни кола, компактним і міцним корпусом редуктора, що забезпечує легкий доступ до обробленої деталі.
Легко залежна захисна шкіра для захисту від іскру та відльоту частинок, 3-х позиційне з'єднання додаткової рукавки, ергономічна, поворотна задня рукавичка з вмонтованим вимикачем з довгим курком і плавний пуск сприяють легкому і ефективному шліфуванню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 4 560 ₴
