
Рубанок AEG PL700
- Готово до відправки
- Код: YG_4935472008
5 202 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Дана модель рубанка AEG PL700 забезпечить обробку деревини будь-якої породи
• Стругання заготовки шириною до 82 мм
• Має швидкість обертання 17000 об/хв -високоякісна обробка поверхні
• Оснащений висувним паркувальним башмаком для виключення випадкового пошкодження матеріалу
• М'якою рукояттю -надійний хват
Характеристики:
- Живлення від мережі
- Напруга 220 / 230 В
- Довжина мережевого кабелю 2 м
- Ширина обробки 82 мм
- Макс. глибина стругання 3 мм
- Макс. глибина вибірки чверті 12 мм
- Потужність, Вт 700
- Макс. число оборотів, об/хв 17000
- Особливості вибірка чверті / можливість зняття фаски
- Розміри 351 x 165 x 180 мм Вага 3.5 кг
- Комплект ножів встановлений
- Вид пакування картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна глибина стругання | 3 |
- Ціна: 5 202 ₴



