
Ексцентрикова шліфмашина Титан PESM5-150 EC
- Готово до відправки
- Код: YG_2202007815
7 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексцентрикова шліфувальна машина Титан PESM5-150 EC призначена для шліфування та вирівнювання різних поверхонь. Завдяки електронному регулюванню обертів можна підібрати оптимальний режим для роботи з будь-яким матеріалом. Наявність додаткової прогумованої рукоятки дозволяє зменшити вібрацію, знизити ковзання інструменту в руках, а легка вага забезпечить тривалу роботу. У конструкції інструменту є вентиляційні отвори, за допомогою двигуна охолоджується (виключається перегрів мотора).
Шліфмашина Титан PESM5-150 EC оснащена безщітковим мотором, швидкість стабільна навіть при великих навантаженнях. Система кріплення шліфувального паперу – це липучка. Це найбільш компактний і енергономічний верстат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 5 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса нетто/брутто | 2.2 кг |
| Потужність | 400 |
| Розмір підошви | 150 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Частота обертання холостого ходу, об/хв | 4000-10000 |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 7 400 ₴




