
Акумуляторний кущоріз Ryobi RHT1845-20
- В наявності
- Код: YG_5133003655
7 410 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний кущоріз Ryobi RHT184520 підходить для роботи на ділянках, де немає можливості під'єднати електрокабель. Зручний у використанні. Обладнаний літій-іонною батареєю 18 В і зарядним пристроєм. Високоякісне лезо з алмазним шліфуванням забезпечує чисте різання. Кущоріз може стригти гілки до 18 мм у діаметрі. Підходить для догляду за густим живоплотом. Дві ручки забезпечують кращий контроль над інструментом.
- Акумуляторний інструмент зручний для роботи в місцях без доступу до мережі електроживлення;
- Інструмент сумісний із модельним рядом системи ONE+ 18 В;
- Алмазна шліфувальна леза;
- Літій-іонний акумулятор вирізняється легкістю й потужністю, без саморозряджання й ефекту пам'яті;
- Немає токсичних вихлопів.
Комплектація
- Акумуляторний кущоріз Ryobi RHT184520 (5133003655).
- Двусторонний нож - 1 шт.
- Захисний чохол — 1 шт.
- Акумулятор 18 В, 2 А·год — 1 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина шини | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 7 410 ₴
