
Болгарка Metabo WEV 17-125 Quick RT
- В наявності
- Код: YG_601089000
7 364 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Metabo WEV 17-125 Quick RT можна описати як високопродуктивний апарат, який впорається з будь-яким завданням. Має зручну конструкцію з дворучним хватом, продуману ергономіку, електронне регулювання обертів.
Предложенная модель обладает:
Мотором Metabo Marathon, мощность которого достигает 1750 Ватт.
Спец.электронной системой регулирования оборотов и поддержания постоянной скорости вращения оборотов под различной нагрузкой ( Vario-Tacho-Constamatic (VTC)) .
Высокоэффективной системой охлаждения мотора. Спец отверстия для забора воздушного потока находятся так, чтобы вы не закрывали их во время рабочего процесса, а воздушные каналы обеспечат интенсивность прохода воздуха.
Для безпечного використання модель оснастили муфтою блокуючої обертання Metabo S-automatic, Плавним стартом і захистом від непередбаченого старту, продуманим корпусом, зручної бокової рукояттю і спец.амортизатором для зниження можливих вібрації.
Гайку Metabo Quick для швидкої зміни раб. оснащення. Також є система швидкого перевстановлення захисного кожуха.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | от сети |
- Ціна: 7 364 ₴



