
Акумуляторна ланцюгова пилка Ryobi RY36CSX30B-0
- Готово до відправки
- Код: YG_5133004951
7 782 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пилка Ryobi RY36CSX30B-0
- Безщітковий двигун забезпечує високий крутний момент для ефективної роботи
- 30 см шина і ланцюг дозволяють пиляти великі колоди.
- Висока швидкість пиляльного ланцюга 22,5 м/с для швидкої роботи
- Механічний та електричний гальмо пиляльного ланцюга
- Автоматичне мастило пиляльного ланцюга для тривалого різання
- Обгумована антивібраційна рукоятка для комфорту користувача
- Міцна конструкція, оптимальний розподіл ваги та балансування для зручності використання
- Надійна система натягу ланцюга з використанням ключа для тривалого використання
- Безінструментальний натяг ланцюга - ні
Технічні характеристики:
- Довжина шини (см) 30
- Швидкість ланцюга (м/с) 22.5
- Крок ланцюга (мм) 9.53
- Ширина паза [мм] 1.09
- Акумулятор
- Місткість акумулятора (Ач)-
- Комплектується зарядним пристроєм
- Потужність36V
- Тип акумулятора Li-ion
- Вага (без акумулятора) 4 кг
- Загальна вага (EPTA) (кг)5.42 (RY36B50B)
- Основна інформація
- Артикул5133004951
- Потужність36V
- Постачається вOver 75% recycled cardboard carton
- Стандартна комплектація:
- Захисний кожух, ключ, масло для змащування ланцюга
Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником без попередження!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 30 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість обертання ланцюга | 2025/05/22 00:00:00 |
- Ціна: 7 782 ₴




