
Відбійний молоток Odwerk BSH 1304
- Готово до відправки
- Код: YG_401304
8 130 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Відбійний молоток Odwerk – механічний ручний інструмент ударної дії, призначений для розпушування та розколювання не дуже міцних матеріалів, наприклад:
- осадових гірських порід,
- асфальту,
- бетонні конструкції.
Робочим органом зазвичай є металеве долото чи піку. Механізація інструменту полягає у впливі на виконавчий орган серії механічних імпульсів від бойка, який рухається будь-яким приводом. При повідомленні зубилу ударного імпульсу з боку бойкової частини ріжуча кромка зубила впливає на оброблюваний матеріал, розрізаючи або розколюючи. За типом приводу відбійні молотки Odwerk - електричні - працюючі через перетворення електричної енергії на механічну.
Відбійний молоток допоможе при демонтажі бетонних конструкцій, бетонного покриття, цегляних будівель іншого.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна сила удару | 40 Дж. |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 20.6 кг |
| Тип інструмента | відбійні молотки |
| Діаметр шестигранника | 30 мм |
| Індикатор заміни щіток | Немає |
| Індикатор перевантаження | Немає |
| Клас | побутової |
| Клас техніки | переносні |
| Комплектація | - Відбійний молоток; - піка; - зубило; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон; - кейс |
| Конструкція | важкі |
| Максимальна частота ударів | 1450 уд./хв |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Особливості | антивібраційна система регулювання обертів регулювання позиції зубила |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Немає |
| Розташування двигуна | горизонтальне |
| Регулювання позиції зубила | Да |
| Регулювання частоти ударів | Да |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 8 130 ₴




