
Болгарка Metabo W 26-230 MVT
- В наявності
- Код: YG_606474000
9 470 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
26-230 MVT – це високопродуктивний інструмент, який має широке застосовується в дію сфері при виконанні монтажу або демонтажу.
Для цього професійного класу інструмент оснастили потужним мотором. покращує продуктивність апарату. використання. Функцією захисного відключення, що спрацьовує при заклинюванні оснастки, виключається зворотність удару і перевантаження. повторного пуску при зникненні електрики забезпечується безпечне застосування.
Для цього професійного класу інструмент оснастили потужним мотором. покращує продуктивність апарату. використання. Функцією захисного відключення, що спрацьовує при заклинюванні оснастки, виключається зворотність удару і перевантаження. повторного пуску при зникненні електрики забезпечується безпечне застосування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 220 В |
- Ціна: 9 470 ₴

