
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP 48В 2А (96Вт) штекер 5.5/2.5
- Немає в наявності
- Код: UG_01680
894 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP 48В 2А (96Вт) штекер 5.5/2.5 довжина 1м Q50 Вхідна: AC 100-240V Вихідна напруга 48V Вихідний струм: 2A. Призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін.
Характеристики
- потужність, Вт - 96
- бренд - Ritar
- вихідна напруга, Вольт - 48
- вихідний струм, А - 2
- вхідна напруга, Вольт - 100-240
- ККД – 95%
- робоча температура - 0...+45С
- охолодження – пасивне
- рівень захисту - IP40
- кабель живлення, м – 1.0
- штекер – 5.5/2.5
- корпус - пластик
- колір корпусу – чорний
- вага, кГ - 0.415
- гарантія, міс - 12
Особливості
- оновлена модифікація
- стабілізує напругу в системах
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Купуючи Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP 48В 2А (96Вт) штекер 5.5/2.5 довжина 1м Q50 в нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.415 кг |
- Ціна: 894 ₴
