
Імпульсний адаптер живлення Voltronic 24В 8А (192Вт) LED індикація штекер 5.5/2.5
- Немає в наявності
- Код: UG_07034
1 520 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Імпульсний адаптер живлення Voltronic 24В 8А (192Вт) LED індикація, штекер 5,5/2,5 + шнур живлення, довжина 1,10м Вхідна - AC 100-240V Вихідна напруга - 24V Вихідний струм - 8A. Призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін.
Особливості
- оновлена модифікація
- стабілізує напругу в системах
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- потужність, Вт - 192
- бренд - Voltronic
- вихідна напруга, Вольт - 24
- вихідний струм, А - 8
- вхідна напруга, Вольт - 100-240
- ККД – 95%
- робоча температура - 0...+45С
- охолодження – пасивне
- рівень захисту - IP40
- кабель живлення, м – 1.0
- штекер – 5.5/2.5
- корпус - пластик
- колір корпусу – чорний
- вага, кГ - 0.3
- гарантія, міс - 12
Купуючи Імпульсний адаптер живлення Voltronic 24В 8А (192Вт) LED індикація, штекер 5,5/2,5 + шнур живлення, довжина 1,10м в нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
Імпульсний адаптер живлення Voltronic 24В 8А (192Вт) LED індикація, штекер 5,5/2,5 + шнур живлення, довжина 1,10м Вхідна - AC 100-240V Вихідна напруга - 24V Вихідний струм - 8A. Призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін.
Особливості
- оновлена модифікація
- стабілізує напругу в системах
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- потужність, Вт - 192
- бренд - Voltronic
- вихідна напруга, Вольт - 24
- вихідний струм, А - 8
- вхідна напруга, Вольт - 100-240
- ККД – 95%
- робоча температура - 0...+45С
- охолодження – пасивне
- рівень захисту - IP40
- кабель живлення, м – 1.0
- штекер – 5.5/2.5
- корпус - пластик
- колір корпусу – чорний
- вага, кГ - 0.3
- гарантія, міс - 12
Купуючи Імпульсний адаптер живлення Voltronic 24В 8А (192Вт) LED індикація, штекер 5,5/2,5 + шнур живлення, довжина 1,10м в нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 192 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 8 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання, Захист від перезарядження, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, Автоматичне вимкнення |
- Ціна: 1 520 ₴

