
Стабілізатор напруги релейний Conter SVR-1000VA/750W однофазний напольного монтажу LED дисплей DC150-270V
- Немає в наявності
- Код: UG_28940
2 630 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний Conter SVR-1000VA/750W однофазний, монтажу підлоги, LED дисплей, DC150-270V, AC230±8%, 2Shuko вхідна напруга 150-270В. Абсолютно нова електроніка, базовий набір систем захисту, цифрова індикація напруги. Релейний тип, тороїдальний трансформатор, ідеально підходить для вітчизняних споживачів та мереж.
Особливості
- мікропроцесорне управління
- оновлена модифікація
- нова схемотехніка та алгоритм роботи "CROSS ZERO"
- автоматичний перезапуск у разі спрацювання захисту
- функція "Пауза" захищає підключене обладнання при частому вимкненні електроенергії
- вбудований мережевий фільтр перешкод, датчик температури
- термозахист 65*C
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- бренд - Conter
- номінальна потужність, Вт - 750
- номінальна потужність, ВА - 1000
- тип стабілізатора - релейний
- кількість фаз - 1
- точність стабілізації – 6%
- коефіцієнт потужності – 0.9
- мінімальна вхідна напруга, Вольт - 150
- максимальна вхідна напруга, Вольт - 270
- вихідна напруга, Вольт - 230 ±8%
- час затримки вихідної напруги, сек - 6/180
- перемикання, кнопка - DELAY/UNDELAY
- запобіжник - 5А
- частота, Гц – 50
- робоча температура - 0...+40С
- вологість – 20-90%
- корпус – метал
- підключення - до розетки
- розміри, мм – 260х130х155
- вага, кГ - 3
Внешній вигляд товару (включаючи кнопки, дизайн елементів) може незначно відрізнятися від фото через різні партії або оновлення дизайну. Усі технічні характеристики, функції та комплектація повністю відповідають опису.
Купуючи Стабілізатор напруги релейний Conter SVR-1000VA/750W однофазний, монтажу підлоги, LED дисплей, DC150-270V, AC230±8%, 2Shuko у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Conter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 0.75 кВт |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| ККД, не менше | 95 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 630 ₴







