
Інвертор напруги UKC 2000ВА(1200Вт), 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клемні дроти
- Немає в наявності
- Код: UG_02492
1 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор напруги UKC 2000ВА(1200Вт), 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клемні дроти використовується в якості джерела електроживлення від акумулятора для пристроїв не критичних до форми вихідної напруги. Це зарядні пристрої для мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, ноутбуків.
Особливості
- корпус інвертора виконаний з ребристого алюмінію і служить радіатором для охолодження інвертора
- вентилятор примусового охолодження, інтелектуальне включення в роботу
- світлодіодна/звукова індикація режимів роботи
- перевантажувальна здатність - 200% (5сек)
- звуковий сигнал спрацювання захисту інвертора
Переваги
- мікропроцесорне управління
- автоматичний перезапуск у разі спрацьовування захисту
- захист від перевантаження, короткого замикання, сильного розряду батареї
- товар сертифицирован и отвечает всем обязательным требованиям ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- номінальна потужність, Вт - 1200
- максимальна (пікова) потужність, Вт – 2000
- форма вихідної напруги - модифікована синусоїда
- вхідна напруга, Вольт – 10,5-14,0
- вихідна напруга, Вольт - 220
- частота, Гц – 50
- струм холостого ходу, А - 1.0
- ККД – понад 90%
- робоча температура - 0...+40С
- євророзетка, шт - 1
- вага, кГ - 1.25
- розміри, мм - 295х65х145
Купуючи Інвертор напруги UKC 2000ВА(1200Вт), 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клемні дроти у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи індикації | Звукова, світлова |
| Номінальна вхідна напруга | 12 |
- Ціна: 1 999 ₴


