
Стабілізатор напруги релейний настінного монтажу Europower SLIM-2000SBR LED, 2000VA 1400 Вт, 140-270Vac, SHUKO 2
- Немає в наявності
- Код: UG_10570
2 420 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний настінного монтажу Europower SLIM-2000SBR LED, 2000VA 1400W, 140-270V вхідна напруга 140-270В. Абсолютно нова електроніка, базовий набір систем захисту, цифрова індикація напруги. Релейний тип, тороідальний трансформатор, ідеально підходить для вітчизняних споживачів та мереж.
Особливості
- мікропроцесорне управління
- оновлена модифікація
- нова схемотехніка та алгоритм роботи "CROSS ZERO"
- автоматичний перезапуск у разі спрацьовування захисту
- автоматичний відсікач напруги
- запобіжник - автомат 20А
- вбудований мережевий фільтр перешкод, датчик температури
- кількість ступенів перемикання - 4
- термозахист 65*C, металевий корпус
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
- декларація відповідності у специфікації на сторінці товару
Характеристики
- бренд - Europower
- максимальна потужність, Вт – 1800
- номінальна потужність, Вт - 1400
- тип стабілізатора - релейний
- кількість фаз - 1
- кількість ступенів стабілізації - 4
- точність стабілізації – 6%
- коефіцієнт потужності – 0.9
- мінімальна вхідна напруга, Вольт - 140
- максимальна вхідна напруга, Вольт - 270
- вихідна напруга, Вольт - 220±6%
- частота, Гц – 50
- відключення при перевантаженні 120% (30сек)
- затримка перезапуску – 6 сек
- робоча температура - 0...+40С
- охолодження – активне
- вологість – 20-90%
- клеми для підключення до мережі - є
- підключення - дроти
- корпус – метал
- розміри, мм – 475х260х138
- гарантія, міс - 12
Купуючи Стабілізатор напруги релейний настінного монтажу Europower SLIM-2000SBR LED 2000VA 1400W 140-270V у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 420 ₴



