
ДБЖ з правильною синусоїдою Europower PSW-EPW500TW12 (300 Вт) 5/10А, під зовнішню АКБ 12В, Q4 (300*198*235) 4,25 кг (235*145*180)
- Готово до відправки
- Код: UG_14818
4 500 ₴
4 359 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ з правильною синусоїдою Europower PSW-EPW500TW12 (300 Вт) 5/10А, під зовнішню АКБ 12В Лінійно-інтерактивний ДБЖ під зовнішній акумулятор. Забезпечить електроживленням ваші електроприлади при екстреному відключенні електроживлення від мережі. Також зарядить зовнішній акумулятор для роботи ДБЖ у наступних відключеннях. Простий і надійний, повний автомат, не вимагає ручного керування, абсолютно нова електроніка і алгоритм роботи «CROSS ZERO» - збільшує термін служби реле.
Особливості:
- захист від перезаряду АКБ ємністю до 200аг
- вбудований модуль захисту від кидків напруги
- якісна та повна фільтрація вхідної напруги мережі, фільтр ВЧ перешкод
- наявність тороїдального трансформатора
- розширений РК дисплей режимів роботи - вхідна напруга, вихідна напруга, частота струму, заряд акумуляторної батареї, навантаження (6 рівнів), нормальна робота, захист, робота від батареї та перевантаження
- холодний старт, звуковий сигнал при вимиканні вхідної напруги.
- наявність наскрізного "0" - для забезпечення підтримки всіх типів побутових газових котлів
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
- декларація відповідності у специфікації на сторінці товару
- декларація відповідності у специфікації на сторінці товару
Характеристики
- бренд - Europower
- номінальна потужність, Вт - 300
- номінальна потужність, ВА - 500
- тип - лінійно-інтерактивний
- вбудований стабілізатор напруги
- тип стабілізатора - релейний
- кількість ступенів стабілізації – 3
- крок перемикання, Вольт - 22.5
- точність стабілізації напруги – 6%
- напруга акумуляторної батареї, Вольт - 12
- нижній поріг вхідної напруги, Вольт - 145
- верхній поріг вхідної напруги, Вольт - 275
- стабілізація (AVR) - 3 ступеня (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
- вихідна напруга, Вольт - 220±10%
- форма вихідної напруги - чиста синусоїда
- частота електромережі, Гц – 50±0,5
- струм заряду батареї, А - до 5/10
- тип індикації - цифрова LСD + LED
- підключення споживача - євророзетка
- кількість розеток – 1
- підключення до мережі - євровилка
- підключення до АКБ - дроти
- відключення при перевантаженні 120%
- затримка перезапуску - 6-120сек
- робоча температура - 0...+40С
- захист від перегріву - 65±5C - відключення
- охолодження – активне, інтелектуальне
- вологість – 20-90%
- корпус – метал
- розміри, мм -300х198х235
- гарантійний термін, міс - 12
Купуючи ДБЖ з правильною синусоїдою Europower PSW-EPW500TW12 (300 Вт) 5/10А, під зовнішню АКБ 12В в нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 4 359 ₴


