
Стабілізатор напруги релейний Green Wave Mauser 5000VA (3500Вт) колодки клемні DC140-260V (без акумулятора та зарядного пристрою)
- Немає в наявності
- Код: UG_22550
5 290 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Стабілізатор напруги релейний Green Wave Mauser 5000VA (3500Вт) 1xShuko DC140-260V AC220±8% BOX вхідна напруга 140-260В. Абсолютно нова електроніка, базовий набір систем захисту, цифрова індикація напруги. Релейний тип, тороїдальний трансформатор, ідеально підходить для вітчизняних споживачів та мереж.
Особливості
- мікропроцесорне управління
- оновлена модифікація
- нова схемотехніка та алгоритм роботи "CROSS ZERO"
- автоматичний перезапуск у разі спрацювання захисту
- функція "Пауза" захищає підключене обладнання при частому вимкненні електроенергії
- вбудований мережевий фільтр перешкод, датчик температури
- стандартний режим (140 – 260 В)
- термозахист 65*C
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Переваги
- функція "Пауза" призначена для захисту обладнання у разі частого зникнення електроживлення
- це особливо важливо для пристроїв-споживачів із електромоторами або компресорами
- при відновленні напруги до робочого діапазону стабілізатор увімкнеться автоматично через 10/120 секунд залежно від вибраного часу затримки
Захист
- стабілізатор обладнаний системою захисту від підвищеної та зниженої напруги
- якщо напруга в мережі не виходить за межі (220 ± 10 %), загориться зелений світлодіод (індикатор нормальної напруги), верхній цифровий індикатор покаже напругу на вході стабілізатора, нижній цифровий індикатор покаже напругу на виході стабілізатора
- у разі виходу напруги мережі за допустимі норми (± 10 %), загориться жовтий світлодіод (індикатор підвищеної/зниженої напруги)
- у разі виходу напруги мережі за межі робочого діапазону (140 – 260В) стабілізатор відключить пристрої-споживачі та загориться червоний світлодіод (індикатор пауза/несправність)
- після відновлення напруги до робочого діапазону стабілізатор увімкнеться автоматично
Стабілізатор оснащений функцією захисту від перевантаження та перегріву
- у разі підключення занадто великого навантаження відбудеться нагрівання трансформатора
- при досягненні певної температури відбудеться відключення навантаження та загориться червоний світлодіод (індикатор пауза/несправність)
- після охолодження стабілізатор увімкнеться автоматично
Примітка!
- забороняється підключати модель Mauser 3000/5000 до стандартних розеток
- її підключення до побутової мережі та пристроїв-споживачів здійснюється через клеми, які розташовані на задній панелі під знімною кришкою, а також відповідні кабелі (придбаються окремо)
- підключення стабілізатора Mauser 3000/5000 повинні виконувати лише фахівці-електрики.
Характеристики
- бренд Green Wave
- номінальна потужність, Вт - 3500
- номінальна потужність, ВА - 5000
- тип стабілізатора - релейний
- кількість фаз - 1
- точність стабілізації – 6%
- коефіцієнт потужності – 0.9
- мінімальна вхідна напруга, Вольт - 140
- максимальна вхідна напруга, Вольт - 260
- вихідна напруга, Вольт - 220±8%
- частота, Гц – 50
- відключення при перевантаженні 120% (30сек)
- затримка перезапуску – 10-120 сек
- перемикання часу перезапуску - кнопка
- робоча температура - 0...+40С
- вологість – 20-90%
- корпус – метал
- підключення - клеми
- розміри, мм – 225х360х245
- вага, кГ - 9.79
Купуючи Стабілізатор напруги релейний Green Wave Mauser 5000VA (3500Вт) 1xShuko DC140-260V AC220±8% BOX у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Green Way |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.79 |
| Висота | 245 мм |
| Вихідна напруга | 220 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Довжина: | 360 мм |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| Індикація режиму роботи | Да |
| ККД, не менш ніж | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 5 290 ₴



