
Інвертор з правильною синусоїдою RITAR RTSWrl-1000 12В з переключніем струму заряду 10A і 20 A (360 * 330 *
- Готово до відправки
- Код: UG_9356
6 590 ₴
6 379 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar RTSWrl-1000 (600Вт) 12В 10/20A Простий і надійний, повний автомат, не вимагає ручного керування
Особливості:
- рекомендована ємність акумулятора до 200Ач
- захист від перезаряду АКБ
- вбудований модуль захисту від кидків напруги
- якісна та повна фільтрація вхідної напруги мережі, фільтр ВЧ перешкод
- наявність тороїдального трансформатора
- холодний старт, звуковий сигнал при відключенні напруги.
- наявність наскрізного "0" - для забезпечення підтримки всіх типів побутових газових котлів
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
- декларація відповідності у специфікації на сторінці товару
Характеристики
- бренд - Ritar
- номінальна потужність, Вт - 600
- номінальна потужність, ВА - 1000
- тип - лінійно-інтерактивний
- вбудований стабілізатор напруги
- тип стабілізатора - релейний, 3 ступені
- крок перемикання, Вольт - 22.5
- напруга акумуляторної батареї, Вольт - 12
- режим UPS-mode : 145 ~ 275V AC ± 5V
- режим INV-mode: 100 ~ 290V AC ± 5V
- стабілізація (AVR) - 3 ступеня (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
- вихідна напруга від мережі, Вольт - 220±10%
- форма вихідної напруги - чиста синусоїда
- частота електромережі, Гц – 50±0,5
- струм заряду батареї, А - 10/20
- тип індикації - LED + LCD дисплей
- підключення споживача - євророзетка
- кількість розеток – 2
- підключення до мережі - євровилка
- підключення до АКБ - дроти
- відключення при перевантаженні 120%
- затримка перезапуску, с - 6
- робоча температура - 0...+45С
- захист від перегріву - 65±5C - відключення
- охолодження – активне
- рівень шуму - менше 50Дб
- вологість – 20-90%
- розміри (Д*Ш*В), мм - 290х255х120
- вага, кГ - 9.6
- гарантійний термін, міс - 12
Купуючи ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar RTSWrl-1000 (600Вт) 12В 10/20A у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 6 379 ₴


