
ДБЖ з правильною сінусойдой Lorenz Electric ЛІ-800С (500W), 12V під зовнішній акумулятор, струм заряду 15A
- Немає в наявності
- Код: UG_24004
6 860 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ з правильною синусоїдою Lorenz Electric ЛІ-800С (500W) 12V під зовнішній акумулятор струм заряду 15А абсолютно нова електроніка та алгоритм роботи «CROSS ZERO» збільшує термін служби реле. Лінійно-інтерактивний ДБЖ під зовнішній акумулятор. Забезпечить електроживленням ваші електроприлади при екстреному відключенні електроживлення від мережі. Також зарядить зовнішній акумулятор для роботи ДБЖ у наступних відключеннях.
Переваги
- повний автомат, не потребує ручного управління
- захист від перезаряду АКБ ємністю до 200аг
- вбудований модуль захисту від кидків напруги
- якісна і повна фільтрація вхідного напруги мережі, фільтр ВЧ перешкод
- наявність тороїдального трансформатора
- розширений дисплей режимів роботи, холодний старт
- наявність наскрізного "0" - для забезпечення підтримки всіх типів побутових газових котлів
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Область застосування
- електроживлення котлів опалення
- циркуляційні насоси
- комп'ютери, системи сигналізації
- відеоспостереження за об'єктами
- автоматичні ролети
Характеристики
- номінальна потужність, Вт - 500
- номінальна потужність, ВА - 800
- тип - лінійно-інтерактивний
- вбудований стабілізатор напруги
- тип стабілізатора - релейний
- кількість ступенів стабілізації - 6
- точність стабілізації напруги - 6%
- напруга акумуляторної батареї, Вольт - 12
- нижній поріг вхідної напруги, Вольт - 140
- верхній поріг вхідної напруги, Вольт - 275
- вихідна напруга, Вольт - 220±6%
- форма вихідної напруги - чиста синусоїда
- частота мережі, Гц - 50±0,5
- струм заряду батареї, А - 15
- тип індикації - цифровий LСD + LED
- підключення споживача - євророзетка
- кількість розеток - 2
- підключення до мережі - евровілка
- підключення до АКБ - клеми
- відключення при перевантаження 120%
- робоча температура 0...+40С
- захист від перегріву - 65±5C
- охолодження - активне
- вологість - 10-90%
- корпус - метал
- розміри, мм - 230х180х145
- вага, кГ - 6
- гарантійний термін, міс - 12
Купуючи ДБЖ з правильною синусоїдою Lorenz Electric ЛІ-800С (500W) 12V під зовнішній акумулятор струм заряду 15А у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorenz electric |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 6 860 ₴

