
Складаний електричний велосипед 16 CaBoot, Motor: 250W.36V, Bat.:36V/6,4Ah, Lithium
- Немає в наявності
- Код: UG_28727
34 515 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складной электрический велосипед 16 CaBoot - позволяет перемещаться по городу без пробок, не затрачивая при этом значительных усилий и не требуя заправки бензином, так что является идеальным транспортом, чтобы добираться до работы или по делам.
Достойный формат городского транспорта и средства для прогулок за городом. Универсальный, городской, компактный электровелосипед для повседневного использования.
Характеристики:
- Рама: алюминиевая,
- Колеса: 14"
- Мотор: 250W, 36V,
- Батарея: 36V/6,4Ah, Lithium
- Дисплей: LCD
- Тормоза: дисковые
- Запас хода: 35 км
- Максимальная грузоподъемность: до 110 кг
- Габариты упаковки: 780*370*625mm
- Вес с батареей: 23 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 355 мм |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 3 |
- Ціна: 34 515 ₴




