
Нож складной Ruike P843-W
- Готово до відправки
- Код: AT_P843-W
2 590 ₴
2 419 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа Ruike P843-W:
Торгова марка Ruike побачила світ у 1998 році. З тих пір компанія здобула чималий досвід у створенні високоякісних ножів. За історію свого існування бренд став одним з найбільш популярних в сегменті ножовий продукції. Вироби, які відносяться до даного виробника, володіють такими якостями, як надійність, оригінальність і ергономічність. Один з таких ножів – новинка Ruike P843-W.
Це складний примірник з клинком форми clip-point і рукояткою пісочного відтінку. Ручка ножа має вигнуту форму, яка зручна для захоплення. Важить пристрій 145 грам, довжина його становить 20,8 сантиметри. Товщина леза ножа 3,1 міліметра, а довжина налічує 9 сантиметрів. В основі клинка – металевий сплав марки 14С28N. Це шведська, захищена від корозії, сталь, специфіка якої полягає в ідеально підібраному поєднанні хімічних елементів. Хромована сталь пройшла криогенну обробку. Єдність вуглецю і хрому забезпечує виробу найважливіші експлуатаційні характеристики. У тому числі – стійкість до зношування і захист від корозії.
Ручка примірника зроблена з використанням склотекстоліти G10. Це не що інше, як поєднання скловолокна і епоксидної смоли, з такими якостями, як міцність, ударостійкість і вологонепроникність. Крім того, матеріал чудово піддається фарбуванню. Ножі з подібним компонентом, мабуть, найбільш надійні і безпечні при утриманні в руці. Також рукоятка доповнено нержавіючої сталлю 420.
З міркувань безпеки примірник забезпечений замком типу Liner lock. Цей механізм запобігає випадкове закриття клинка під час експлуатації, крім того, забезпечує швидке розкриття-закриття леза. Кульковий підшипник ножа забезпечує виробу міцність, стійкість до зносу, а крім того, тривалий термін служби. В основі підшипника – хромований металевий сплав з більшим вмістом вуглецю.
Використовувати даний ніж власник зможе довго і ефективно. Модель чудово захищена від впливу негативних факторів і має продуману конструкцію з точки зору ергономіки. Форма клинка clip-point дає можливість ножу бути використаним на полюванні і в турпоході, в домашніх умовах він також може стати в нагоді. Підходить для застосування і як варіант на кожен день. Зручний, мініатюрний ніж, який завжди під рукою. Металева кліпса виробу дозволяє закріпити його на одязі або причепити до кишені рюкзака.
Особливості:- складна модель;
- форма леза clip-point;
- вага новинки 145 грам;
- довжина виробу 20,8 сантиметра;
- ніж володіє замком Liner lock;
- модель зроблена зі сталі 14С28N;
- в основі рукоятки – G10;
- довжина леза 9 сантиметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина ножа | 208 мм |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 145 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 14С28N |
| Тип замка | Liner Lock |
| Форма клинка | clip-point |
| Колір | Пісочний |
- Ціна: 2 419 ₴









