
Нож складной Sencut Honoris SA07A
- Готово до відправки
- Код: AT_SA07A
3 390 ₴
3 159 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Sencut Honoris SA07A
SENCUT Honoris — сучасний кишеньковий ніж від Sencut. Відкрити ніж швидко і просто можна з використанням фліпера або відносно великого отвору для великого пальця. Завдяки кульковим підшипникам цей процес надзвичайний плавний. Коли ніж відкривається, лезо фіксується на місці надійним замком з нержавіючої сталі. Складаний ніж Honoris має сучасний вигляд завдяки поєднанню особливої форми ручки та леза.
Лезо зроблено з 9Cr18MoV, це нержавіюча сталь, яка характеризуються міцністю і довговічністю. Цей метал добре протидіє корозії, демонструє хорошу зносостійкість. За властивостями наближений до 420HC і має твердість загартування до 58 HRC. Чудово зберігає гостроту, процес заточки швидкий та легкий. Довжина леза становить 88 мм.
Ручка виготовлена з дерева гібуртії. Це міцна деревина з незвичайною текстурою. Дерево має гарний вид, достатньо легке. Деревина без особливих зусиль може прийняти практично будь-яку художню форму завдяки своїй текстурі. Такий натуральний матеріал протягом століть використовувалося як матеріал для ручок.
Особливості:
- сталеве лезо з подовженим отвором для великого пальця;
- легке відкриття ножа за допомогою фліпера;
- приваблива дерев’яна ручка, яку зручно тримати в руці;
- міцний сталевий лайнерний замок для безпеки користування;
- відкидна чорна нержавіюча кліпса для зручного носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 200.9 мм |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 87.1 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88.1 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Колір | Дерево |
- Ціна: 3 159 ₴







