
Нож складной Civivi Ki-V C2108B
- Готово до відправки
- Код: AT_C2108B
2 760 ₴
2 569 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Опис складаного ножа Civivi Ki-V C2108B:
Мініатюрний інструмент Civivi Ki-V є заміною повноформатним аналогам. Його максимальна довжина становить не більше 100 мм, тому він не належить до категорії холодної зброї та підходить для непомітного носіння в кишені.
Ця складана модель є дітищем всесвітньо відомого дизайнера Остапа Хела (Ostap Hel). Клинок має незвичайну форму зі скошеним лезом, що візуально нагадує перевернутий ніж clip point. Він підходить для виконання тонких й акуратних надрізів, наприклад, паперу або картонного паковання. Для цього також передбачений довгий упор під палець посеред обуха. Довжина клинка дорівнює 39.4 мм при товщині 2.5 мм.
У створенні клинка використана мартенситна сталь 9Cr18MoV твердістю 57-59 HRC. Включення молібдену та ванадію у складі наділяє метал більшою міцністю, а наявність вуглецю близько 0.9% дозволяє різальній крайці довше утримувати заточування. Поверхня сталі оброблена методом stonewash з наступним нанесенням чорного покриття.
За безпеку експлуатації відповідає замок slip joint, а за плавність відкривання та закривання леза — кульковальник з кераміки. Попри надмалі габарити, ніж Civivi Ki-V має непогану ергономіку. Трохи опуклі накладки на руківʼї виготовлені зі склотекстоліту G10 — полімеру, який не боїться вологи, температурних змін та ударних навантажень. Шорстка поверхня руківʼя не дає ножу ковзати в долоні.
Конструкція складається до розмірів 60.6 мм (довжина) x 11.5 мм (товщина). Вага разом із кліпсою дорівнює 39.6 грамам.
Характеристики:
- надкомпактний складаний ніж для носіння в кишені;
- колір – чорний;
- дизайнер – Остап Хел;
- матеріал клинка – сталь 9Cr18MoV (57-59 HRC);
- тип заточування – прямий;
- клинок оброблений за методом stonewash і має чорне покриття;
- тип замка – slip joint;
- наявність кульковальника з кераміки;
- матеріал руківʼя – склотекстоліт G10;
- довжина розкритої конструкції – 100 мм;
- довжина закритого ножа – 60.6 мм;
- довжина клинка – 39.4 мм;
- товщина обуха – 2.5 мм;
- товщина руківʼя – 11.5 мм;
- вага – 39.6 г;
- передбачено сталеву кліпсу глибокої посадки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 100 мм |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 39.6 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 39.4 мм |
| Ширина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 2 569 ₴






