
Нож складной Civivi Spiny Dogfish C22006-3
- Немає в наявності
- Код: AT_C22006-3
3 550 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Опис складаного ножа Civivi Spiny Dogfish C22006-3
Свою назву ніж Spiny Dogfish отримав від маленької акули, яка може захищатися від нападників за допомогою отрути, яка виприскується із шипів. Тому ручка ножа G-10 вигнута та текстурована, щоб нагадувати акулу.
Дизайн цього ножа був розроблений американським найфмейкером родом зі Словакії Майком Гаваком (Gavko Knives). Він завжди любив активний відпочинок і починав із високопродуктивних фіксованих лез та подрібнювачів, але з роками знайшов своє покликання у складаних кишенькових ножах.
Лезо виконано з 14C28N Sandvik – якісна шведська сталь, яка характеризується підвищеною стійкістю до корозії. Такий вид сталі вважається одним з найчистіших у своєму сегменті. В сталі немає фосфору та сірки, тому контакт з харчовими продуктами є повністю безпечним.
Лезо оздоблене методом Black Stonewashed, що дозволяє замаскувати подряпини.
Ручка виконана зі склотекстоліту G10, який собою композитний матеріал на основі склотканини та епоксидної смол може використовуватися навіть в несприятливих умовах. G10 міцний і ударостійкий, стійкий до впливу вологи, добре піддається фарбуванню. Варто зазначити, такий матеріал зовні схожий на мікарту, але значно перевершує в плані міцності та вогнестійкості. Ручка ергономічна, забезпечує надійне захоплення з фрезерованою структурою.
Додатково є металічна кліпса чорного кольору, яка надійно фіксує ніж у кишені.
Проста, міцна конструкція гарантує багаторічну експлуатацію.
Особливості
- лезо із чорної сталі 14C28N високої якості;
- довжина ножа складає 198 мм;
- кульковий підшипник, який забезпечує простий і зручний механізм відкриття ножа;
- текстурована ручка Rocky G10;
- надійний замок для фіксації леза Liner Lock.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 198.3 мм |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 87.1 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88.2 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 14C28N |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 3 550 ₴








