
Нож складной Civivi Elementum C907T-E
- Готово до відправки
- Код: AT_C907T-E
3 630 ₴
3 359 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Civivi Elementum C907T-E
Civivi Elementum - чудовий, компактний кишеньковий ніж EDC. Ця версія має чорне лезо з формою танто. Завдяки округлим формам і плавному ходу цей ніж точно сподобається кожному.
Ніж оснащений підшипниками, це дозволяє швидко відкрити ніж за допомогою фліпера. При відкритті лезо замикається суцільним замком для комфорту та безпеки. Це збереже пальці під час використання ножа.
Ручка складається зі сталевих вкладишів та особливого покриття Мікарта. Композитний матеріал з льону та синтетичної смоли. Це виглядає привабливо та забезпечує достатнє зчеплення. Слід відзначити, що матеріал довговічний, довго зберігається привабливий зовнішній вигляд. Гвинти на ручці виготовлені з нержавіючої сталі.
Лезо виконано зі сталі D2. Це міцна інструментальна сталь, яка добре зберігає гостроту. Його легко заточити в домашніх умовах, що дуже зручно, якщо ніж використовувати щоденно. D2 не повністю нержавіюча сталь. Тому слід очищувати ніж після кожного використання, особливо після контакту з кислотами, сіллю або вологою. Твердість загартування леза 58-60HRC. Фінішне покриття - Black Stonewashed, воно чудово маскує подряпини при регулярному використанні.
Для додаткової зручності є отвір для шнурка. Кліпса для носіння в кишені майже непомітна, металічна в чорному кольорі.
Особливості:
- довжина ножа у відкритому стані складає 177,6 мм;
- лезо танто з чорним покриттям із D2;
- товщина леза – 3 мм;
- замковий механізм відкривання ножа з нержавіючої сталі;
- кліпса для кишені та отвір для шнурка;
- покриття леза Black Stonewashed.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 177.6 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 78.98 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75.2 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 3 359 ₴






