
Нож складной Ganzo G727M камуфляж
- Готово до відправки
- Код: AT_G727M-CA
1 010 ₴
956 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа Ganzo G727M:
Модель Ganzo 727m створена таким чином, щоб максимально повно задовольнити потреби туристів та інших любителів заміського відпочинку, а також людей, яким кишеньковий ніж необхідний щодня. Цей складаний ніж ефективно працює з різними матеріалами: харчовими продуктами, тканинами, гілками і т.д. тому він стане відмінним допоміжним інструментом для рибалок, мешканців кемпінгу, майстрів по ремонту.
Базовим матеріалом ножа Ganzo 727m є нержавіюча сталь марки 440С. це стійкий до корозії, але при цьому досить твердий (58 HRC) сплав, який широко використовується у виробництві ножів туристичної категорії. Довжина леза досягає 8,9 см, а його товщина з боку обуха — 3,5 мм.Ніж заточений повністю гладко, що дозволяє робити рівні і акуратні розрізи.
Рукоятка кожного ножа Ganzo 727m облицьована накладками зі склопластику G10. Це сучасний композитний матеріал з високими показниками зносостійкості і здатністю витримувати вплив багатьох хімічно активних речовин. Для вибору доступні чотири колірних варіанти рукоятки: чорний, помаранчевий, болотно-зелений і камуфляжний, незалежно від кольору, поверхня будь рукоятки текстурована, щоб його можна було міцніше тримати в руках. Крім того, виробники завбачливо розмістили на рукоятці кліпсу для кріплення ножа на ремінь і отвір для протягування темляка.
Фіксатором леза ножа виступає замок AxisLock, який дозволяє відкрити клинок однією рукою. Це надійний механізм, повністю виключає випадкову зміну положення леза і гарантує користувачеві повну безпеку роботи з ножем.
Особливість:
- ніж складаний конструкції;
- загальна довжина відкритого ножа-21 см;
- розміри леза-8,9 см;
- товщина обуха клинка дорівнює 0,35 см;
- клинок з нержавіючої сталі 440С;
- накладки на рукоятці зі склопластику G10;
- Загальна вага ножа становить 130 г.
Гарантія: Кожен покупець ножа Ganzo 727m отримує гарантію виробника, яка дійсна 12 місяців з дати придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 12.1 см |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 956 ₴









