
Нож складной Ruike M108-TZ
- Готово до відправки
- Код: AT_M108-TZ
6 590 ₴
5 999 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Ruike M108-TZ:
У примірнику застосовується сталь марки 154СМ. Особливість такої сталі – у високому вмісті вуглецю, спочатку вона була створена для лопаток газових турбін. Це дуже популярний і якісний ножовий матеріал. Металевий сплав пройшов через кріогенну обробку, і володіє стійкістю до корозії. Твердість клинка досягає 58-60 одиниць за шкалою Роквелла. Це досить високий показник, як для такого типу інструментів. Вага моделі складає 110 грам, товщина клинка – трохи більше 3 міліметрів. Загальна довжина виробу – 21 сантиметр. Легке фліпування досягається за рахунок наявності шайби з підшипниками. Достатньо простого натискання на односторонню «гарду» з протиковзкими насічками, виступаючу з рукоятки в складеному стані. Обух має скіс на повну довжину, сходиться зі спусками в ребрі до кінчика леза. Поверхня клинка пройшла через дробоструминну обробку.
Рукоятка ножа виготовлена з використанням матеріалу TC4. Це титанова рукоять, у якій практично немає виступаючих елементів або насічок. Фіксуючий замок Frame lock має запобіжну систему Beta Plus і знімний наконечник. Він перешкоджає стирання, деформації і заїдання від контакту двох металів. Одностороння знімна кліпса ножика має пластинчастої конструкцією. Також вона оснащена стопором контрастного кольору, за рахунок якого виключається ризик випадкового зісковзування. Матеріалом проставки рукоятки є титан. Проставка виступає за рукоятку наскрізним отвором для всіляких шнурків, карабінів і мотузків.
Колір рукоятки представлений в двох варіантах – сірому і сріблястому. Модель призначається для туристів, мандрівників, любителів активного проведення часу. Також може використовуватися вдома в побуті. Виріб – відмінний варіант на кожен день. Гарантія на цю модель – 5 років з моменту придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Матеріал леза | 154CM |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 5 999 ₴






