
Нож складной Ganzo G721B-GR зеленый, черный клинок
- Готово до відправки
- Код: AT_G721B-GR
1 210 ₴
1 146 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Ganzo G721B-GR зеленого:
Для повсякденного носіння, риболовлі, туристичних подорожей та полювання — складаний ніж Ganzo G721 стане в пригоді в кожній ситуації, де необхідне гостре лезо. Завдяки складаній конструкції модель легко поміщається в кишені одягу, а туга кліпса запобігає випадковій втраті інструмента під час носіння.
Ніж не боїться високих навантажень та ефективно протистоїть появі пошкоджень, оскільки у виробництві використані міцні матеріали:
- Сталь 440С в клинку має нержавіючі властивості та надовго зберігає гостроту після заточування, тому не вимагає спеціального догляду. До того ж метал загартований до твердості ±58 HRC, що в сукупності з чорним зміцнювальним покриттям підвищує ефективність роботи зі щільними матеріалами, як пластик або деревина.
- Передня частина руківʼя виготовлена з нержавіючої сталі, решта — зі склопластику G10 з шорсткою поверхнею, що робить хват міцнішим, запобігаючи вислизанню конструкції з долоні.
Модель укомплектована замком auto lock, тому її відкривання займає менше секунди. Достатньо натиснути на пружну кнопку, щоб вивільнити клинок з руківʼя, та довести лезо в робоче положення за допомогою помаху запʼястя.
Конструкцію можна прикрасити темляком — для нього відведено хвостовий отвір.
Характеристики:
- складаний ніж для щоденного носіння, риболовлі, туризму, полювання;
- колір – зелений;
- клинок із нержавіючої марки сталі 440С (твердість ±58 HRC);
- тип заточування – прямий;
- миттєве відкривання натисканням кнопки замка auto lock;
- матеріал руківʼя – нержавіюча сталь + склопластик G10;
- є сталева кліпса для комфортного носіння;
- повна довжина – 200 мм;
- довжина у закритому положенні – 115 мм;
- довжина клинка – 85 мм;
- товщина в обуху – 3 мм;
- вага – 135 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 146 ₴







