
Нож складной Ganzo G768PT-BK черный клинок
- Готово до відправки
- Код: AT_G768PT-BK
1 280 ₴
1 212 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа складаного Ganzo G768PT-BK чорного:
Модель Ganzo G768PT — це одна з варіацій складаного ножа G768, яка зберегла якість різання та зносостійкість свого попередника, отримавши оновлення у вигляді чорного покриття на клинку. Це рішення не тільки додає більше естетики в загальний дизайн конструкції, але виконує й практичні функції, зміцнюючи клинок і підвищуючи його антикорозійні властивості.
Ніж Ganzo G768PT може похвалитися універсальністю завдяки надміцним, перевіреним часом матеріалам та низці дрібних конструктивних особливостей:
- Сталь D2 в клинку легко заточується та надовго зберігає гостроту, дозволяючи мінімізувати частоту обробки леза. Товщина клинка в обуху сягає 3 мм, роблячи ніж несприйнятливим до деформування та пошкоджень.
- Накладки зі склопластику G10 сприяють міцному утриманню руківʼя, навіть якщо доводиться використовувати інструмент у вологому середовищі. Матеріал не боїться прямого механічного впливу, різких змін температури та контакту з хімічними сполуками, зберігаючи цілісність та початковий колір незалежно від умов експлуатації.
- 2 способи відкривання ножа: натискання на шпеник або піддівання пальцем за витягнутий отвір біля обуха.
- Замок axis lock простий у використанні та надійний у роботі. Клинок миттєво фіксується при відкриванні та не складається у разі сильного упору тонкий кінчик.
У складеному положенні довжина інструмента не перевищує 117 мм. З урахуванням ваги, що дорівнює 116.9 г разом із двопозиційною кліпсою, це дозволяє носити ніж на повсякденній основі, а також брати його з собою на заміський відпочинок. Водночас клинок не боїться високих навантажень, демонструючи ефективність під час різання картону, тканини, мотузок тощо.
Характеристики:
- складаний ніж для повсякденного носіння, активного відпочинку;
- колір – чорний;
- профіль клинка – clip point;
- клинок зі сталі D2 (твердість ±60 HRC);
- тип заточування – прямий;
- 2 способи відкривання інструмента (двосторонній шпеник та отвір у клинку);
- замок Axis Lock;
- матеріал накладок на руківʼї – склопластик G10;
- довжина відкритого ножа сягає 205 мм;
- довжина клинка – 88 мм;
- товщина обуха – 3 мм;
- довжина руківʼя – 117 мм;
- товщина руківʼя – 12,7 мм;
- вага – 116,9 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 116.9 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 25 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 1 212 ₴





