
Нож складной Ganzo G769-PL
- Готово до відправки
- Код: AT_G769-PL
1 420 ₴
1 345 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа складаного Ganzo G769-PL:
Лаконічний дизайн з клинком drop point роблять зі складаного ножа Ganzo G769 справжнього універсала, який з однаковою ефективністю справляється як з повсякденною роботою, так і зі складнішими завданнями, наприклад, заточуванням дерев'яних кілочків або різанням пластикових виробів. Водночас модель не займає багато місця. Вона складається до 112 мм, що в сукупності з вагою, яка не перевищує 135,8 г, полегшує транспортування інструменту в будь-яких умовах: під час носіння в межах міста або на природі, на риболовлі або в кемпінгу.
До головних переваг ножа Ganzo G769 належать якісна механіка та використання висококласних матеріалів:
- Лезо виготовлене зі сталі D2, відомої завдяки зносостійкості, простотою в заточуванні та опірності до корозії. Скільки твердість сягає ±60 HRC, різальна кромка зберігає гостроту впродовж тривалого часу, забезпечуючи точне різання.
- Накладки з удароміцного склопластику G10 закріплені по обидва боки руківʼя, запобігаючи вислизанню ножа з руки навіть під час носіння рукавичок.
- Клинок відкривається натисканням на фліпер. Хід леза відрізняється плавністю внаслідок підшипників в осьовому вузлі.
- Замок liner lock не дає клинку закритися у разі сильного упору на вістря, виступаючи гарантом безпечної експлуатації.
Міцність та витривалість роблять ніж відмінним варіантом і для виконання тактичних завдань військовими. Лезо з прямим заточуванням легко перерізає стропи, мотузки тощо, а упор на обуху дозволяє з комфортом покласти великий палець, щоб поліпшити контроль над інструментом.
Конструкція доповнена сталевою кліпсою. Її положення можна змінювати на власний розсуд, кріплячи її з правого чи з лівого боку руківʼя. Хвостовий отвір призначений для темляка.
Характеристики:
- складаний ніж на кожен день, для військових, туристів, рибалок;
- колір – фіолетовий;
- профіль клинка – drop point;
- матеріал клинка – сталь D2 (твердість ±60 HRC);
- тип заточування – прямий;
- миттєве відкривання однією рукою натисканням на плавець фліпера;
- замок liner lock;
- матеріал накладок на руківʼї – склопластик G10;
- повна довжина ножа – 202 мм;
- довжина клинка – 90 мм;
- товщина в обуху – 3,5 мм;
- довжина руківʼя – 112 мм;
- товщина руківʼя – 13 мм;
- вага – 135,8 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 202 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135.8 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 25 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 345 ₴









