
Нож складной Firebird FH921-GB
- Готово до відправки
- Код: AT_FH921-GB
1 650 ₴
1 563 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складного ножа Ganzo Firebird FH921:
Ніж складаний Ganzo Firebird FH921 представляє собою кишенькове виріб, розраховане, в тому числі, на використання в туризмі. Особливість даної моделі – у нетиповою формою рукояті, яка має виїмку у верхній частині ближче до обуха. Насічки на обуху сприяють кращому зчепленню з пальцем користувача. Інша характерна риса – отвір в області клинка на місці, де зазвичай розташовується шпенек. Конструктивний елемент допомагає легко відкрити виріб рукою. Осьовий гвинт забезпечений круглим металевим підшипником.
Форма ножа гарантує ергономічне застосування, а його клинок характеризується універсальністю. Тип леза – drop-point. Добре справляється як з нарізанням, так і з наколюванням. Може бути використаний в різних видах робіт. Лезо виконане з якісної сталі D2, з захистом від корозії. Сталь відрізняється великою міцністю, довгостроково зберігає гостру ріжучу кромку. Легко піддається загостренню. Гострота кромки виходить за рахунок вмісту в сталі більш як 0,5% вуглецю. Для підвищення корозійної стійкості включені легуючі добавки, такі як хром і нікель.
Твердість клинка оцінюється в 60 одиниць по Роквеллу, плюс-мінус. Це чудовий показник для ножовий продукції. Дуже стійкий до пошкоджень, міцний, зносостійкий ніж. Витримує умови вологості, оскільки сталь практично не піддається іржавінню. З такими характеристиками модель стає відмінним вибором для використання в активному відпочинку.
Ручка ножа виготовлена з матеріалу G10. Склотекстоліт, має стійкість до різного роду зовнішніх впливів. Непогано піддається фарбуванню, захищений від ударів, впливу високих температур, від вологи. Простий у догляді матеріал, робить рукоять шорсткою на дотик. Що сприяє гарному зчепленню з долонею і зручності застосування. Ніж не буде зміщуватися і не вислизне з руки, навіть якщо вона мокра.
Ніж складаний, з фіксацією. Замок різновиди Flipper. Відмінна механіка, легко розкривається і закривається, безпечний у застосуванні. Для зручного носіння передбачена кліпса. З її допомогою можна зафіксувати ніж, підвісивши до кишені, на поясі, закріпивши на сумці.
Загальна довжина виробу досягає трохи менше 20 сантиметрів. Довжина клинка – 8,6 сантиметри. Товщина клинка становить три з половиною міліметри. Важить ніж 113,5 грама. Чотири варіанти кольору – чорний, зелений, сірий і помаранчевий.
Характеристики ножа:
- тип – складаний;
- призначення – на кожен день, туристичний;
- фіксується;
- замок різновиди Flipper;
- пряма заточка леза;
- форма клинка – drop-point;
- лезо із сталі марки D2;
- твердість близько 60 одиниць Роквелла;
- захист від корозії;
- ручка з G10;
- міцний, ергономічний ніж;
- Зелений колір рукояті;
- загальна довжина – 19,9 сантиметра;
- вага – 113,5 грама;
- гарантія – 25 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина ножа | 199 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 113.5 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Ширина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 25 |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 563 ₴




