
Нож складной Civivi Praxis C803F
- Немає в наявності
- Код: AT_C803F
3 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис Ніж складаний Civivi Praxis C803F
Складаний ніж Civivi Praxis C803F є зручним кишеньковим інструментом, який досить великий. Його великі габарити сприяють комфортному утриманню для тих, хто має велику долоню. Модель має кулькові підшипники, а ножовим механізмом служить замок Liner Lock. Таким чином, ваші пальці у безпеці, коли ви використовуєте цей ніж.
Форма леза: drop point. Такий різновид клинка ефективний при виконанні колючих і ріжучих операцій. Ніж раціонально використовувати у туризмі та різних видах активного відпочинку. В основі клинка – сталь марки 9Cr18MoV. Нержавіюча сталь легко піддається заточуванню, а згодом надовго зберігає гостроту ріжучої кромки.
Ручка виготовлена із склотекстоліту G10. Міцний та легкий матеріал із скловолокна та синтетичної смоли. Легка текстура чудово лежить у руці та забезпечує достатнє захоплення. Є кліпса, щоб можна було закріпити інструмент на кишені, прикріпити його до пояса або зафіксувати на рюкзаку.
Довжина загальна ножа становить 21,4 сантиметри, довжина у складеному положенні дорівнює 11,9 сантиметрів. Довжина клинка дорівнює 95 сантиметрам. Товщина леза становить 3 міліметри. Важить ніж 125 грам.
Характеристики:
- складаний ніж для щоденного застосування;
- колір зелений;
- лезо форми drop point;
- замок різновиду Liner Lock;
- є кліпса;
- матеріал клинка: сталь марки 9Cr18MoV;
- ручка зі склотекстоліту G10;
- довжина загальна: 21,4 сантиметри;
- довжина у складеному вигляді: 11,9 сантиметра;
- довжина леза: 9,5 сантиметрів;
- товщина леза: 3 міліметри;
- вага: 125 грам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 214 мм |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Оливковий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 3 500 ₴








