
Нож складной Civivi Elementum C907M
- Немає в наявності
- Код: AT_C907M
3 550 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Civivi Elementum C907M
Складаний ніж Civivi Elementum призначений для щоденного використання. Його дизайн можна назвати мінімалістичним, але він відрізняється ергономічністю, є досить функціональним.
Лезо може виконати навіть надскладні повсякденні задачі. Завдяки наявності увігнутих спусків процес розрізання точний і акуратний. Кінчик додатково посилений ребром жорсткості, тому витримає силові навантаження. Важлива перевага леза ножа - насічки для упора пальцем.
Лезо цього складаного ножа виконано з якісної інструментальної сталі D2. Твердість сталі 59-61HRC, таким чином вдається довго тримати гостроту кромки. Сталь досить якісна, але не має повної стійкістю до корозії. Тому рекомендується додатково очищувати ніж після використання, особливо при контакті з вологою, сіллю чи кислотами.
Лезо з фінішною обробкою, покриття наноситься методом сатинування.
Ручка виготовлена з мікарти коричневого кольору. Це композитний матеріал з льону та синтетичної смоли. Ручка має легку конструкцію, складається з перфорованих сталевих лайнерів і накладок. Завдяки особливій формі вона гарно лежить в руці, забезпечується максимальне зчеплення. Зісковзування пальців при роботі повністю виключається за наявності упору, утвореному фліпером.
Кишенькова кліпса забезпечує комфортне носіння ножа.
Особливості:
- лезо виконано з інструментальної сталі Satin D2;
- швидке розкриття леза за допомогою фліпера;
- коричнева ручка з мікарти для особливого комфорту;
- кліпса для зручного носіння в кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 177.6 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 77.6 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75.2 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 3 550 ₴






