
Нож складной Civivi Spiny Dogfish C22006-1
- Немає в наявності
- Код: AT_C22006-1
3 740 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Опис складаного ножа Civivi Spiny Dogfish C22006-1
Дизайн цього ножа був розроблений американським найфмейкером родом зі Словакії Майком Гаваком (Gavko Knives). Він завжди любив активний відпочинок і починав із високопродуктивних фіксованих лез та подрібнювачів, але з роками знайшов своє покликання у складаних кишенькових ножах.
Лезо у формі зворотного Танто зі сталі 14C28N. Завдяки своїй корозійній стійкості є можливість використовування цього ножа у суворих умовах. Така форма леза надає ножу більшої пробивної здатності. Лезо виконано з 14C28N Sandvik - якісної сталі з підвищеною стійкістю до корозії. Сталь 14C28N – ідеальний варіант для складаного ножа. У її складі майже немає домішок фосфору та сірки, тому контакт із харчовими продуктами повністю безпечний. Крім того, матеріал характеризується міцністю та довговічністю.
Ручка виконана зі склотекстоліту G10 - це композитний матеріал на основі склотканини та епоксидної смоли. У процесі виробництва скловолокно вимочується у смолах, після чого піддається стиску. В результаті матеріал стійкий до впливу факторів навколишнього середовища, ніж може використовуватися в несприятливих умовах. G10 міцний і ударостійкий матеріал, відмінно переносить контакт з вологою і добре піддається фарбуванню. Зовні цей матеріал дуже схожий на мікарту, але перевершує її в міцності та вогнестійкості.
G-10 має особливий контур і текстуру. В цій моделі ручка з імітацією обробки каменем. Завдяки унікальному дизайну та міцній конструкції Spiny Dogfish буде чудовим інструментом для виконання будь-якого завдання.
Особливості
- лезо у формі зворотного Танто з покриттям Stonewash;
- спеціальний отвір для великого пальця;
- стильна чорна ручка G-10;
- зручний лайнерний замок для зручного розкривання;
- підходить для щоденного використання;
- довжина леза становить 88,2 мм;
- загальна вага складає 87,1 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 198.3 мм |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 87.1 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88.2 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 14C28N |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 3 740 ₴








