
ДБЖ GEAR 1200VA LCD RJ45+USB (GU-1200MLCD)
- Немає в наявності
- Код: IP_GU-1200MLCD
4 497 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення GEAR 1200VA LCD metal RJ45+USB (GU-1200MLCD) - це надійний і потужний пристрій, призначений для забезпечення неперервного живлення електронної техніки.
- Завдяки своїй потужності 1200VA, він забезпечує стабільне живлення навіть під час великих перепадів напруги.
- Цей пристрій оснащений LCD-дисплеєм, який дозволяє користувачу отримувати інформацію про стан пристрою, напругу та інші параметри.
- Крім того, наявність роз'ємів RJ45 і USB дозволяє забезпечити захист підключених до пристрою пристроїв від перенапруги та перенапругових ударів.
- Корпус пристрою виготовлений з металу, що забезпечує йому високий рівень міцності і довговічності.
- Також, цей пристрій має компактну конструкцію, що дозволяє зручно розмістити його в будь-якому приміщенні.
- Загальний функціонал та надзвичайна надійність роблять Пристрої безперебiйного живлення GEAR 1200VA LCD metal RJ45+USB (GU-1200MLCD) ідеальним вибором для захисту вашої електронної технiки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 х USB Type-BLANRJ-45 |
| Особливість | З дисплеєм металевий корпус |
- Ціна: 4 497 ₴
