
ДБЖ GEAR 1500VA LCD RJ45+USB (GU-1500MLCD)
- Немає в наявності
- Код: IP_GU-1500MLCD
5 370 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення GEAR 1500VA LCD metal RJ45+USB (GU-1500MLCD) - це надійний і потужний пристрій, який забезпечить постійне живлення вашого обладнання навіть у випадку вимкнення електроенергії.
- Завдяки своєму металевому корпусу, він забезпечує надійний захист від ударів та пошкоджень.
- Присутність роз'ємів RJ45 і USB дозволяє підключати різноманітне обладнання для забезпечення його безперебійною роботою.
- Вбудований LCD-дисплей дозволяє контролювати стан пристрою і отримувати необхідну інформацію про роботу системи живлення.
- Цей пристрій є ідеальним рішенням для офісних приміщень, домашнього використання або для захисту серверних систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 х USB Type-B, LAN, RJ-45 |
| Особливість | з дисплеєм; металевий корпус |
- Ціна: 5 370 ₴
