
ДБЖ GEAR 2000VA LCD plastic RJ45+USB (GU-2000PLCD)
- Немає в наявності
- Код: IP_GU-2000PLCD
5 580 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення GEAR 2000VA LCD plastic RJ45+USB (GU-2000PLCD) - це надійний і ефективний пристрій, який забезпечує постійне живлення електронних пристроїв навіть під час вимкнення основного джерела енергії.
- Цей пристрій має потужність 2000VA, що дозволяє підключати до нього багато різних пристроїв.
- Pристрій оснащений LCD-дисплеєм, що дозволяє вам легко контролювати стан живлення і використання батареї.
- Також наявні роз'єми RJ45 та USB для зручного підключення комп'ютерної техніки.
- Корпус пристрою виготовлений з міцного пластику, що забезпечує його довговічність і надійність.
- Завдяки цьому пристрою, ви можете бути впевнені у безперебійному функціонуванні вашого обладнання, навіть у разі перебоїв у постачанні електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 х USB Type-B, LAN, RJ-45 |
| Особливість | З дисплеєм |
- Ціна: 5 580 ₴
