
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V/200Ah (2560Wh) (GB-LiFePo4-12.8-200)
- Немає в наявності
- Код: IP_GB-LiFePo4-12.8-200
21 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 200 Ah (2560Wh) (GB-LiFePo4-12.8-200) - це високоякісний і надійний джерело живлення, яке забезпечить надійну роботу вашого обладнання.
- Ця батарея має напругу 12.8V та ємність 200 Ah, що дозволяє забезпечити тривалий час роботи без необхідності постійної зарядки.
- Завдяки технології LiFePo4, ця батарея має високий рівень ефективності та довгий термін служби.
- Вона також має велику ємність - 2560Wh, що забезпечить достатньо енергії для живлення будь-якого пристрою або устаткування.
- Батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 200 Ah (2560Wh) (GB-LiFePo4-12.8-200) підходить для використання в різних сферах, включаючи автомобільний транспорт, судноплавство, кемпінг, альтернативну енергетику та багато інших галузей.
- Вона компактна, легка й проста у використанні, що робить її ідеальним вибором для будь-яких потреб у живленні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Довжина | 522 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дата виробництва | вказано на пристрої (рік/місяць) |
| Захист | Перевантаження за напругою, Низька напруга, Перевантаження за струмом, Перегрівання, Низька температура, коротке замикання |
| Клас захисту | IP65 |
| Функція BMS | Баланс напруги/струминочки, температура, МОП-транзистори |
- Ціна: 21 600 ₴
