
Мережевий кабель звита пара внутрішній 305м GEAR CAT.6 UTP-CCA-4Px2x0.51
- Немає в наявності
- Код: IP_0004
1 950 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий кабель вита пара GEAR CAT.6 UTP-CCA-4Px2x0.51
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Матеріал жили | Біметал |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | CAT6 |
| Кількість жил | 8 |
| Матеріал захисту | ПВХ |
| Площа перетину | 0.51 кв. мм |
| Швидкість передачі даних | 1000000 кбіт/сек |
| Тип витої пари | UTP |
| Колір оболонки | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.4 |
| Висота | 41.5 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 1 950 ₴
