
Палатка трехместная Ferrino Lightent 3 Pro Olive Green (92173LOOFR)
- Готово к отправке
- Код: OT_928977
11 700 ₴
10 969 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Намет тримісний Ferrino Lightent 3 Pro Olive Green (92173LOOFR) відноситься до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line. Дана модель має підвищену до 8000 мм вод. ст. водонепроникність дна та підійде не тільки для літніх, а й для весняно-осінніх походів, коли можливе випадіння великої кількості опадів. Внутрішній намет повністю складається з москітної сітки і попередньо прикріплений до зовнішнього тенту для швидкості установки. Тунельна конструкція забезпечує мінімальну вагу при більшому об'ємі внутрішнього простору, чому сприяють попередньо вигнуті алюмінієві дуги. Встановлення намету займає мало часу та потребує мінімум місця. Не дивлячись на те, що намет двошаровий, його вага складає всього 2,75 кг. Зовнішній тент має водозахист 3000 мм вод. ст., що є цілком достатнім для збереження намету сухим всередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена бічними вентиляційними вікнами, що допоможе уникнути утворення конденсату.
Особливості:
- Основна перевага тунельного намету з бічним розташуванням тамбура - мінімальна установча площа при максимально ефективному використанні її внутрішнього об'єму. Крім того, така конструкція легша за інших і вимагає мінімум часу на встановлення.
- Два тамбури та два входи з протилежних сторін дозволяють користуватися наметом, не заважаючи один одному.
- Дуги намету попередньо вигнуті, щоб забезпечити більший внутрішній об'єм.
- Конструкцією передбачені вентиляційні вікна, розташовані в торцях намету та з боку входів. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря. З одного боку це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого - повітря є кращим теплоізоляційним прошарком.
- Проклеєні шви зовнішнього тенту та підлоги гарантують повну водонепроникність.
- Матеріал намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується та фіксується лише одним рухом.
- Всередині намету передбачені кишені для речей першої необхідності.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
- Алюмінієві кілочки мають шестикутний профіль, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Оливковый |
| Вес | |
| Вес | 2.75 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 120 см |
| Длина | 235 см |
| Ширина | 260 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 43 х 18 х 18 см |
| Каркас палатки/тента | Алюминиевые дуги 7001 T6 Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Огнеупорная пропитка;Антимоскитная сетка |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 10 969 ₴







