
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 100 (SF100A)
- Готово до відправки
- Код: OT_930509
1 099 ₴
1 050 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 100 (SF100A) - ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції по типу гармошки модель легко складається та не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Виготовлена з алюмінію, що забезпечує стійкість до корозії. Всі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри в робочому положенні - 100 x 26 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 100 x 12 x 10 см.
- Загальна вага - 0,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 5 м.
- Максимальне навантаження до 4,5 кг.
- Виготовлена з алюмінію, що гарантує стійкість до корозії та тривалий термін експлуатації.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Конструкція по типу гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Тип сушилки | Настінна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0,7 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 1 050 ₴



