
Сушилка для белья настенная Colombo Soffietto Steel 100 (SF100)
- Готово к отправке
- Код: OT_930506
2 700 ₴
2 509 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Steel 100 (SF100) - ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції по типу гармошки модель легко складається та не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Всі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри в робочому положенні - 100 x 26 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 100 x 12 x 10 см.
- Загальна вага - 0,8 кг.
- Загальна робоча довжина - 5 м.
- Максимальне навантаження до 4,5 кг.
- Виготовлена із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Конструкція по типу гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 0.8 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Тип сушилки | Настенная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 5 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 509 ₴




