
Аэрохоккей Garlando Mistral (MISTRAL)
- Готово к отправке
- Код: OT_930563
13 400 ₴
12 309 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) призначений для гравців молодшого шкільного віку. Модель відрізняється великою увагою до вибору матеріалів і використовуваних кольорів, чудовою ретельністю обробки деталей і привабливим дизайном, що відтворює хокейний майданчик. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, швидкість і координацію рухів. Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) - гарний подарунок, який легко поміститься в дитячій кімнаті чи кімнаті для відпочинку.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм для тривалого використання.
- Борти покриті матеріалом проти ударів і подряпин. Заокруглені кути, покриті чорним ПВХ, і відсутність гострих країв підвищують безпеку столу.
- Чотири опорні ніжки із МДФ товщиною 12 мм забезпечують стійкість ігрової поверхні.
- Ніжки посилені поперечними панелями, що надають столу необхідну стійкість.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Ігрова поверхня із МДФ товщиною 1,5 мм, стійка до подряпин і ударів, проста в обслуговуванні та чищенні.
- Вентилятор під ігровим полем із живленням від електромережі та кнопкою On/Off для вмикання та вимикання.
- Швидке та легке вилучення шайби після гола через відсіки за воротами.
- 4 біти та 4 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою механічних лічильників.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930563 |
| Вес в упаковке | 31 кг |
| Вид | Аэрохоккей |
| Возраст | От 8 до 12 лет |
| Габариты упаковки | 150 x 80 x 14 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 4 бита<br />_x000D_ 4 шайбы |
| Название | Аэрохоккей Garlando Mistral (MISTRAL) |
| Особенности | Компенсаторы неровности полов |
| РАЗМЕРЫ | 152 x 76 x 79 см |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Размеры игрового поля | 140 x 70 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цена | 13499 |
| Штрихкод | 8029975755021 |
- Цена: 12 309 ₴


