
Теннисный стол Joola Midsize Blue (19110)
- Готово к отправке
- Код: OT_930777
11 600 ₴
11 239 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл для настільного тенісу JOOLA Midsize ідеально підходить для тих, хто любить настільний теніс, але має мало місця. Крім настільного тенісу, цей багатофункціональний стіл ідеально підходить для карткових ігор або інших ваших потреб. Окремі половинки можна скласти разом і легко зберігати в більшості шаф або навіть під ліжком.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
- Економія простору для зберігання - Окремі половинки можна скласти разом і легко зберігати в більшості шаф або навіть під ліжком.
- Швидке та безпроблемне налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл Joola Midsize для приміщень поставляється на 95% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 15 хвилини. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Страна производитель | Германия |
| Материал столешницы | МДФ |
| Применение | для закрытых помещений |
| Толщина столешницы | 6 мм |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.8 |
| Вес в упаковке | 22,5 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Класс | Любительские |
| Комплект поставки | Стол<br />_x000D_ Сетка |
| Конструкция | Сложно |
| Материал сетки | Нейлон |
| Название | Теннисный стол Joola Midsize Blue (19110) |
| Размер | 168 х 84 х 76 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Да |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип крепления сетки | Винтовой крепеж |
| Цвет сетки | Зеленый |
- Цена: 11 239 ₴




