
Стул раскладной Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-GG)
- Готово к отправке
- Код: OT_929858
2 150 ₴
2 029 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G) - зручний та надлегкий розкладний стілець, вагою лише 930 грамів. Модель має сітчасте сидіння для вентиляції спини та міцну раму з алюмінієвого сплаву Alu 7075. Стілець розкладний Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G) легко складається в чохол для компактного транспортування. Дана модель стане ідеальним варіантом для відпочинку в дикій місцевості.
Особливості:
- Сітчаста тканина забезпечує хороший потік повітря та вентиляцію.
- Легка та міцна алюмінієва рама.
- Компактна складана рама для легкої установки.
- Вага менше 1 кг.
- Чохол для зберігання та транспортування йде в комплекті.
- Чохол для зберігання можна прикріпити до рами для зручного зберігання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 0.93 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 660 мм |
| Габариты упаковки | 30 x 14 x 11 см |
| Гаранийный срок | 6 мес |
| Длина | 540 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 2 029 ₴







