
Телескоп Bresser Junior 50/600 AZ Blue (8850600WXH000)
- Нет в наличии
- Код: OT_924837
2 549 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп Bresser Junior 50/600 AZ – чудовий подарунок, здатний захопити вашу дитину та зацікавити астрономією, як наукою. Ця модель має достатні оптичні характеристики для початкового рівня телескопа, а простота конструкції дозволяє користуватися ним дітям, починаючи з 6-річного віку.
Телескоп з ручним керуванням Bresser Junior 50/600 AZ оснащений достатньою оптикою для спостереження кратерів на Місяці діаметром 8 км, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Навіть деякі туманності, що знаходяться на відстані до 1500 світлових років, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям за наявності хороших погодних умов. З рівним успіхом телескоп може бути використаний для спостереження міських пам'яток з великих відстаней. Телескоп комплектується азимутальним монтуванням, яке простіше в управлінні і менше за вагою, в порівнянні з екваторіальним, що не мало важливо для дитини. З її допомогою можна спостерігати як за наземними, так і за небесними об'єктами. Діагональне дзеркало, що входить до комплекту, змінює хід променів на 90° і дозволяє зручно спостерігати об'єкти, що знаходяться на значній висоті над горизонтом.
Артикул товару: 924837| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальная кратность | 90 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 |
| Вес в упаковке | 1,8 кг |
| Видоискатель | Оптический 5х15 мм |
| Габариты упаковки | 77 х 23 х 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:13 |
| Посадочный диаметр окуляра | 25,4 мм |
| Предельная звездная величина | 10.37 |
| Просветление | Многослойное просветление |
| Разрешение | 3,1 секунды |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | От 50x до 150x (при использовании очков и линз, идущих в комплекте) |
- Цена: 2 549 ₴





