
Сушилка для белья напольная Colombo Icaro 30 (ST194/3)
- Готово к отправке
- Код: OT_930488
1 699 ₴
1 608 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Icaro 30 (ST194/3) - це чудовий компроміс між необхідністю сушіння великої кількості одягу та економією простору. Конструкція постачається в зібраному стані, вам достатньо тільки закріпити коліщата та пластикові накладки. Модульна система забезпечує можливість розміщення сушарки в душовій кабіні або біля стіни, склавши одну сторону. Сушіння довгих речей не є проблемою для Colombo Icaro 30, закріпіть речі за верхню секцію та складіть нижні, які перешкоджають вільному звисанню. Загальна робоча довжина поверхні тридцять метрів, розрахована на максимальне навантаження до дев'яти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 118 x 70 x 2,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 122 x 70 x 66,5 см.
- Загальна вага - 3,2 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Три рівні для розвішування білизни.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.2 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,7 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 36 |
| Особенности | Многоярусные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 1 608 ₴





