
Палатка двухместная Ferrino Sintesi 2 Olive Green (91175HOOFR)
- Готово к отправке
- Код: OT_926549
12 700 ₴
11 629 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Намет двомісний Ferrino Sintesi 2 Olive Green (91175HOOFR) відноситься до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line, важить менше кілограма в повній комплектації в розрахунку на одну людину та є одним із найлегших двомісних наметів. Конструкція намету всього з однією дугою забезпечує невелику вагу та мінімальний час встановлення. Водозахист зовнішнього тенту складає 3000 мм вод. ст., що вдвічі перевищує нормативні вимоги та цілком вистачить, щоб зберегти намет сухим усередині під час дощу середньої інтенсивності. Намет має два вентиляційних отвори і вхід, що додатково закривається москітною сіткою. Таким чином, ефективне провітрювання здійснюється без проблем і ночівля в літню спеку не викличе дискомфорту. Дана модель підійде для велотуризму, змагань з парного легкохідного туризму та нетривалих літніх походів.
Особливості:
- Основні переваги намету з однією дугою - мінімальна площа, вага конструкції та час установки.
- Намет кріпиться до дуги за допомогою рукава, в який вона простягається.
- Вхід до намету оснащений москітною сіткою.
- Конструкцією передбачено два вентиляційні вікна, розташовані в протилежних кінцях задньої стінки намету. Таким чином, навіть при злегка відкритому вході до намету реалізується ефект природної тяги, прискорюючи процес вентиляції.
- Матеріал намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується та фіксується лише одним рухом.
- Всередині намету передбачені кишені для речей першої необхідності.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
- Алюмінієві кілочки мають шестикутний профіль, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Оливковый |
| Вес | |
| Вес | 1.8 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 245 см |
| Ширина | 180 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 35 х 16 х 16 см |
| Каркас палатки/тента | Дуга из алюминиевого сплава Alu 7001 T6 |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, дуга, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 11 629 ₴



