
Телескоп National Geographic 50/600 Refractor AZ Yellow (9101001)
- Нет в наличии
- Код: OT_924763
2 649 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Відкрийте для себе світ астрономії з телескопом National Geographic 50/600 Refractor AZ Yellow (9101001), який оснащений достатньою оптикою для спостереження кратерів на Місяці діаметром 8 км, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Навіть деякі туманності, що знаходяться на відстані до 1500 світлових років, стануть доступні оку у вигляді світлих концентрованих плям за наявності хороших погодних умов.
З рівним успіхом телескоп може бути використаний для спостереження міських пам'яток з великих відстаней. Телескоп комплектується азимутальним монтуванням, яке простіше в управлінні і менше за вагою, в порівнянні з екваторіальним, що не мало важливо для дитини. З її допомогою можна спостерігати як за наземними, так і за небесними об'єктами. Діагональне дзеркало, що входить до комплекту, змінює хід променів на 90° і дозволяє зручно спостерігати об'єкти, що знаходяться на значній висоті над горизонтом.
Особливості:
- Рефракційний телескоп має просту конструкцію, що полегшує його використання.
- Діагональне дзеркало на 90° для зручного спостерігання за небесними об'єктами.
- Підходить для спостереження за наземними об'єктами на великих дистанціях.
- Збільшення від 50x до 100x.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Страна производитель | США |
| Вес | 2 кг |
| Максимальная кратность | 100 х |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Минимальная кратность | 50 х |
| Состояние | Новое |
| Тип кратности | Изменяемая |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Видоискатель | Оптический 5 х 24 мм |
| Габариты упаковки | 77 х 23 х 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:12 |
| Посадочный диаметр окуляра | 25,4 мм |
| Предельная звездная величина | 10.6 |
| Просветление | Многослойное просветление |
| Разрешение | 2,8 секунды |
- Цена: 2 649 ₴




